Реле безпеки Finder 7S.23.9.024.0210 24VDC 10A
  • Код: 2947062350
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
опис
Модульне реле безпеки Finder 7S.23.9.024.0210 оснащене трьома контактами (2 нормально замкнуті + 1 нормально розімкнутий) з механічно з'єднаними контактами, що відповідає класу A стандарту PN-EN 61810-3 (раніше EN 50205). Реле, розроблене для застосувань, що вимагають підвищеного рівня безпеки, відповідно до стандарту EN 13849-1 щодо безпеки машин. Виріб оснащений котушкою живлення від 24 В постійного струму та світлодіодним індикатором, який інформує про робочий стан. Модуль шириною 17,5 мм, призначений для монтажу на стандартну DIN-рейку 35 мм (відповідно до PN-EN 60715).
Властивості
  • Тип: Модульне реле безпеки
  • Конфігурація контактів: 3 контакти (2 нормально замкнуті, 1 нормально розімкнутий)
  • Механічно з'єднані контакти: клас A (PN-EN 61810-3)
  • Котушка: Напруга живлення 24 В постійного струму
  • Матеріал контактів: без кадмію
  • Світлодіодний індикатор, що показує робочий стан
  • Ширина корпусу: 17,5 мм
  • Монтаж: на DIN-рейку 35 мм (PN-EN 60715)
Характеристики
Користувальницькі характеристики
Вихідний струм10А
Виконавальний елементМодуль безпеки
Кількість каналів3