Vigor V1461N-10X11 V1461N-10X11 Подвійний ріжковий ключ 10 - 11 мм DIN 3110
  • Код: 3869132058
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Надійний хват навіть жирними руками завдяки нековзній поверхні DIN 3110 Вихід: Зовнішній шестигранний профіль Розмір ключа: 10 x 11 мм Розміри / довжина: 157 мм Поверхня: матове хромоване Вага нетто (кг): 0,05 кг