Запобіжник Eaton 400NHG3B NH з механічним індикатором стану запобіжника. Розмір запобіжника = 3 400 A 500 V 3 шт.
  • Код: 2139872422
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запобіжник Eaton 400NHG3B NH з механічним індикатором запобіжника. Розмір запобіжника = 3400 А.
Характеристики продукту
  • Подвійний дисплей
  • Висока відключаюча здатність
  • Доступні різні ізольовані маркери
  • IEC 60269-1 і 2, DIN 43620, VDE 0636-2, маркування CE