FDH62NP-230V+FTKB-rw Бездротовий 1-канальний актуатор Eltako для прихованого монтажу Максимальна комутаційна потужність 2500 Вт Ма
  • Код: 303746946
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Радіокерування витяжкою. 1 нормально-потенційний контакт, не безпотенційний, 10A/250 V AC. Втрати в режимі очікування лише 0,4 Вт. Для прихованого монтажу. 53 x 53 мм, глибина 22 мм. Клеми підключення призначені для проводів перерізом від 0,2 мм до 1,5 мм². Завдяки зручній технології Tipp-Funk® можна керувати до 24 універсальних радіовимикачів, віконних контактів, віконних ручок Hoppe та віконних ручок. Активується двонаправлений радіовимикач. Напруга живлення, комутації та керування місцева 230 В. Контакт. Перетин нуля. Бістабільні реле, тому навіть у ввімкненому стані немає котушки та нагрівання. Після встановлення зачекайте моменту автоматичної синхронізації, перш ніж підключати підключений пристрій до мережі. У разі збою живлення ввімкнений стан зберігається. У разі повторних перебоїв у напрузі живлення зберігається визначене значення. Двигун витяжки можна ввімкнути лише тоді, коли вікно відкрите. Коли вікно закрите, реле вимикає двигун. Однак, якщо двигун вимикається до зачинення вікна, вбудоване освітлення можна вмикати та вимикати за допомогою вимикача витяжки. Якщо двигун також увімкнено, коли вікно закрите, реле деактивується. За допомогою бездротової кнопки або локальної звичайної кнопки керування 230 В (струм люмінесцентної лампи не допускається), вбудоване освітлення можна вмикати, коли вікно закрите, а реле деактивоване. Бездротовий датчик вікна з батареєю 75x25x12 мм, білий. Датчик дверей FTKB живиться від денного освітлення від 100 люкс, навіть при використанні сонячної батареї; в іншому випадку він прослужить кілька років, використовуючи батарейку-ґудзика CR2032. Під час зачинення та відчинення задана телеграма надсилається двічі поспіль. Поточна законодавчо встановлена телеграма надсилається циклічно приблизно кожні 8 хвилин. Кріпиться за допомогою клею. Розміри вікна: Д x Ш x В: 75 x 25 x 12 мм; розміри магніту: Д x Ш x В: 37 x 10 x 6 мм.
Характеристики
Основні
ТипБездротовий
Користувальницькі характеристики
Базова станціяне потрібно, опціонально для віддаленого доступу
БаннерЛОЖЬ
Без галогенівістинний
У житловому будівництвіістинний
У корпусі з трубчастою основоюЛОЖЬ
Ваги0,08
Волість2500
Висота продукту53
Глибина продукту22
Доступна підтримка IFTTTЛОЖЬ
Захист поверхніІнший
Джерело живленняот электросети
Якість матеріалуТермопластик
Клас енергоефективностінепридатної
Кількість каналів1
Кількість команд32
Кількість реле1
Максимальна дальність30
МатеріалПластик
Оздоблення поверхніМетт
Друкована плата/модульЛОЖЬ
Підходить для вимикача венеціанських віконЛОЖЬ
Підходить для вимикача венеціанських/рольставнівЛОЖЬ
Підходить для вимикача ролетЛОЖЬ
Підходить для димераЛОЖЬ
Підходить для імпульсної кнопкиістинний
Підходить для перемикачаЛОЖЬ
Підходить для ступеня захисту (IP)IP20
Робоча напруга230
Радіочастота868
Розміри(Ш x В x Г) 53 x 53 x 22 мм
Режим натискання кнопкиістинний
Режим перемиканняістинний
РядЕлтако
З радіокодувальним пристроємЛОЖЬ
З радіокерованою кнопкоюЛОЖЬ
З ручним радіопередавачемЛОЖЬ
Сертифікат опоруIP20
Система плавального кодуЛОЖЬ
Сумісно з Amazon AlexaЛОЖЬ
Сумісно з Apple HomeKitЛОЖЬ
Сумісно з Google АсистентомЛОЖЬ
Спосіб кріпленняВбудований
Спосіб встановленняПрихований
Тип кріпленняІнший
Тип продуктуВиконавальний елемент
Тип зв'язкубездротовий
КолірСиній
Ширина вироби53
Частота868 МГц