Подвійний ріжковий ключ Hazet 450N-30X32 450N Розмір ключа (метрична система) (лише для Title) 30 - 32 мм
  • Код: 99281192
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Основні
ВиробникHazet
Користувальницькі характеристики
Ваги0,45 кг
Висота продукту10 мм
Довжина виробу303,4 мм
МатеріалХромованадієва сталь
Розмір ключа30 х 32 мм
Специфікація матеріалуХромована та хромована ванадієм сталь,
Тип продуктуПодвійний ріжковий ключ
Ширина вироби60 мм