Бокові кусачки для електрика Facom 391A.16CPE 160 мм
  • Код: 3290366612
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики продукту
Електрична торцювальна пилка. 160 мм
  • Діаметр різання: макс. 1,6 мм
    Опис
    Вузька головка для важкодоступних або вузьких місць (розподільні шафи, проводка тощо)
    Високий важіль та зміщення осі забезпечують мінімальні зусилля різання
    Ергономічні, хімічно стійкі ручки з двох матеріалів із: - Утримуючою поворотною пружиною - Готовою до встановлення точкою кріплення (точка кріплення збільшує номінальну довжину на 10 мм).
    Захищений від корозії, пофарбований варіант
    Характеристика
    • Великий коефіцієнт важеля та зміщення осі забезпечують мінімальне зусилля різання.
    Комплект поставки
    • 1 бічний діагональний різак, електричний. 160 мм