STIGA 271012008/ST1 Akku E 22 Змінний акумулятор 20 V 2 Ah Li-Ion
  • Код: 1397764088
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змінний акумулятор STIGA Akku E 22 271012008/ST1
Характеристики продукту
  • Акумулятор 20 В 2 Аг для інструментів STIGA серії 100
  • Розпізнає пристрій і відповідно регулює подачу енергії
  • 60 хвилин часу заряджання для повної зарядки
  • Чохол не входить до комплекту поставки!
    Опис
    Акумулятор STIGA E 22 сумісний з усіма пристроями STIGA серії 100, а також розпізнає пристрій, у якому він наразі використовується. Це дозволяє акумулятору адаптувати необхідну потужність до пристрою, тим самим не лише збільшуючи час роботи, але й термін служби акумулятора. E 22 — це акумулятор на 20 В ємністю 2 А·год. Зарядний пристрій не входить до комплекту.
    Характеристики
    Основні атрибути
    ВиробникStiga
    Користувальницькі характеристики
    Ваги395
    Висота продукту60
    Довжина виробу131
    Ємність (мА·год, А·год)2
    Модель із каталогу виробникаАкумулятор Е 22
    Напруга батареї20 В
    ПерезаряджуванийДа
    ПідходитьСерія STIGA 100er
    Розмір батареї/акумулятораСпеціальна батарея
    Розміри(Д x Ш x В) 131 x 90 x 60 мм