Sunon SF23092A2092HST Осьовий вентилятор 230 В/AC 49,24 м³/год (Д x Ш x В) 92 x 92 x 25 мм
  • Код: 855020570
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коментарі
  • Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
Користувальницькі характеристики
Блок живлення (діапазон)230 В (макс.)
Волість14.5
Висота продукту25
Довжина виробу92
Максимальна температура+70
Максимальне споживання струму72
Максимальна робоча напруга230
Максимальний робочий об'єм36
Матеріалтермопластик, ПБТ
Мінімальна температура-10
Модель із каталогу виробникаSF23092A2092HST
Розміри(Д x Ш x В) 92 x 92 x 25 мм
Витрата повітря49.24
З'єднувальні компонентичоловічий плоский наконечник 2,8 мм