Осьовий вентилятор SEPA PLB60B24FSE31A, 24 В/DC, 27,6 м³/год, (Д x Ш x В) 60 x 60 x 15 мм
  • Код: 137627566
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Осьовий вентилятор Sepa PLB60B24FSE31A
Характеристики продукту
  • Осьовий вентилятор 24 В з виходом тахометра
    Опис
    Коментарі
    • Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
    Характеристики
    Користувальницькі характеристики
    Блок живлення (діапазон)21,6 - 26,4 В
    Ваги34
    Висота продукту15
    Довжина виробу60
    Кількість дротів3
    Максимальна температура70
    Максимальна робоча напруга26.4
    Максимальний робочий об'єм31
    МатеріалПБТ
    Мінімальна температура-10
    Мінімальна робоча напруга21,6
    Модель із каталогу виробникаPLB60B24FSE31A
    Номінальна напруга24
    Розміри(Д x Ш x В) 60 x 60 x 15 мм