SEPA MFB40H24A-001 Осьовий вентилятор 24 В/DC 11,28 м³/год (Д x Ш x В) 40 x 40 x 10 мм
  • Код: 3840845143
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Осьовий вентилятор SEPA 40x40x10 мм
Характеристики продукту
  • 24 В постійного струму з виходом спідометра та кульковими підшипниками
    Опис
    Коментарі
    • Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
    Характеристики
    Користувальницькі характеристики
    Висота продукту10
    Довжина виробу40
    Максимальна температура+80
    Максимальний робочий об'єм27
    Мінімальна температура-10
    Модель із каталогу виробникаБФБ40Х24А-001
    Номінальна напруга24
    Розміри(Д x Ш x В) 40 x 40 x 10 мм