SINWAN SD6025PT-24HWB (HH) (MS8) Осьовий вентилятор 24 В/DC (Д x Ш x В) 60 x 60 x 25 мм
  • Код: 1570330102
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Осьовий вентилятор Sinwan 60 x 60 x 25 мм, 24 В постійного струму
Характеристики продукту
  • Осьовий вентилятор, 24 В постійного струму
  • З двома смугами
    Опис
    Коментарі
    • Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
    Характеристики
    Користувальницькі характеристики
    Блок живлення (діапазон)12 - 27,6 В постійного струму
    Ваги60
    Висота продукту25
    Довжина виробу60
    Кількість дротів2
    Максимальна температура+70
    Максимальна робоча напруга27.6
    Максимальний робочий об'єм32
    Мінімальна температура-10
    Мінімальна робоча напруга12
    Модель із каталогу виробникаSD6025PT-24HWB (HH) (MS8)
    Номінальна напруга24
    Розміри(Д x Ш x В) 60 x 60 x 25 мм