SEPA PLB60B12FSE33A Осьовий вентилятор 12 В/DC 27,6 м³/год (Д x Ш x В) 60 x 60 x 15 мм
  • Код: 1108381303
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Осьовий вентилятор Sepa PLB60B12FSE33A
Характеристики продукту
  • Осьовий вентилятор 12 В з виходом для спідометра
    Опис
    Коментарі
    • Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
    Характеристики
    Користувальницькі характеристики
    Блок живлення (діапазон)10,8 - 13,2 В
    Ваги34
    Висота продукту15
    Довжина виробу60
    Кількість дротів3
    Максимальна температура70
    Максимальна робоча напруга13.2
    Максимальний робочий об'єм31
    МатеріалПБТ
    Мінімальна температура-10
    Мінімальна робоча напруга10.8
    Модель із каталогу виробникаPLB60B12FSE33A
    Номінальна напруга12
    Розміри(Д x Ш x В) 60 x 60 x 15 мм