Victron Energy ORI122408020 Оріон 12/24-8 автомобільний інвертор
  • Код: 144676983
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перетворювачі постійного струму Orion 12/24-8
Характеристики продукту
  • З регульованим виходом
  • Підключення пульта дистанційного керування вмиканням/вимиканням
  • Просте встановлення
    Опис
    Усі моделі з регульованою потужністю також можна використовувати як зарядний пристрій для акумуляторів. Наприклад, для заряджання стартера 12 В або додаткового акумулятора в системі 24 В. Усі моделі з регульованою потужністю можна підключати паралельно для збільшення вихідного струму. Паралельно можна вмикати до п'яти пристроїв.
    Комплект поставки
    • Оріон
    • 4 ізольовані плоскі обтискні клеми з обтискними гніздами 6,3 мм Інструкція користувача