Eaton FWP-10G10F Мережевий запобіжник 1-фазний 1 контакт 10 А 600 В 1 шт.
  • Код: 3318492567
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Надшвидкий запобіжник, 10 A, AC 690 V, 200 kA, 10 x 38, gR, IEC, UL
Коментарі
  • УВАГА!
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникEaton
Користувальницькі характеристики
Довжина виробу38
Категорія використання згідно з IEC 60269гР
Кількість контактів1
МoдельКерамічний запобіжник
Номінальна робоча частота45-62
Номінальна напруга500
Номінальний струм10
Обмеження інтенсивності200
Вимикальна здатність200
За втрати потужності за номінального струму2.09
Розмір10x38 мм
Розміри(Д x Ш) 38 мм x 10 мм