FMZ61-230V Бездротовий 1-канальний актуатор Eltako для прихованого монтажу Максимальна комутаційна потужність 2000 Вт Максимальна
  • Код: 1718798753
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Багатофункціональне бездротове реле часу 230 В. 1 нормально-контактна лампа 10 А/250 В змінного струму, 2000 Вт*. Можливість активації зашифрованого радіо, двонаправленого радіозв'язку та функцій повторювача. Втрати в режимі очікування лише 0,8 Вт. Прихований монтаж. Довжина 45 мм, ширина 45 мм, глибина 33 мм. Локальна напруга живлення та керування 230 В. У разі збою живлення зберігається увімкнений стан. У разі повторних перебоїв живлення зберігається визначений стан. Цей бездротовий виконавчий механізм оснащений передовою гібридною технологією, розробленою власними силами: зносостійка приймальна та оцінювальна електроніка поєднана з бістабільним реле. Це гарантує відсутність втрати потужності котушки або нагрівання навіть у ввімкненому стані. Після встановлення зачекайте періоду автоматичної синхронізації, перш ніж підключати підключений пристрій до мережі. Окрім входу радіокерування через внутрішню антену, цей радіовиконавчий механізм також може керуватися локально разом із раніше встановленими звичайними перемикачами керування. Струм лампи розжарювання не допускається. Кодовані датчики можна програмувати з тижня виробництва 11/14. Це забезпечує двонаправлений радіозв'язок та/або функцію ретранслятора. Кожна зміна стану та отримані телеграми від центрального керування підтверджуються за допомогою радіотелеграми. Цю радіотелеграму можна запрограмувати в інші виконавчі пристрої, програмне забезпечення GFVS та універсальні дисплеї. Верхній поворотний перемикач можна призначити 35 бездротовим кнопкам у положенні LRN, включаючи одну або кілька кнопок центрального керування. Крім того, також включено бездротовий дверний контакт (FTK) з функцією нормально розімкнутого або нормально замкнутого контакту для відкритих вікон. За допомогою запрограмованої кнопки напрямку функцію (наприклад, TI) можна запустити за допомогою верхньої кнопки (ПУСК) та зупинити за допомогою нижньої кнопки (СТОП). Потім можна вибрати потрібну функцію радіо. Процес перемикання візуалізується миготливими світлодіодами. Світлодіод супроводжує процес налаштування відповідно до інструкції з експлуатації та вказує на режим радіокерування коротким миготінням.
Характеристики
Основні
МатеріалПластик
КолірСиній
Користувальницькі характеристики
Базова станціяне потрібно, опціонально для віддаленого доступу
БаннерЛОЖЬ
Без галогенівістинний
У житловому будівництвіістинний
У корпусі з трубчастою основоюЛОЖЬ
Ваги0,05
Волість2000
Висота продукту45
Глибина продукту33
Доступна підтримка IFTTTЛОЖЬ
Захист поверхніІнший
Джерело живленняот электросети
Якість матеріалуТермопластик
Клас енергоефективностінепридатної
Кількість каналів1
Кількість команд32
Кількість реле1
Максимальна дальність30
Оздоблення поверхніМетт
Друкована плата/модульЛОЖЬ
Підходить для вимикача венеціанських віконЛОЖЬ
Підходить для вимикача венеціанських/рольставнівЛОЖЬ
Підходить для вимикача ролетЛОЖЬ
Підходить для димераЛОЖЬ
Підходить для імпульсної кнопкиістинний
Підходить для перемикачаістинний
Підходить для ступеня захисту (IP)IP20
Споживана потужність0,8 л
Робоча напруга230
Радіочастота868
Розміри(Ш x В x Г) 45 x 45 x 33 мм
Режим натискання кнопкиістинний
Режим перемиканняістинний
РядЕлтако
З радіокодувальним пристроємЛОЖЬ
З радіокерованою кнопкоюЛОЖЬ
З ручним радіопередавачемЛОЖЬ
Сертифікат опоруIP20
Система плавального кодуістинний
Сумісно з Amazon AlexaЛОЖЬ
Сумісно з Apple HomeKitЛОЖЬ
Сумісно з Google АсистентомЛОЖЬ
Спосіб кріпленняВбудований
Спосіб встановленняПрихований
Тип кріпленняІнший
Тип продуктуВиконавальний елемент
Тип зв'язкубездротовий
Ширина вироби45
Частота868 МГц