Клейка стрічка 3M 5952F/1933 (Д x Ш) 33 м x 19 мм 33 м 1 шт.
  • Код: 337618065
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стрічка 5952F Чорна 19 мм x 33 м 11 мм
Характеристики продукту
  • чорний
  • (Д x Ш) 33 м x 19 мм
  • Двосторонній клей
    Опис
    Характеристика
    • Дуже висока адаптивність
    • Дуже висока адгезія майже до всіх порошкових покриттів
    • Розширені можливості дизайну
    • Зменшена обробка
    • Швидкі та прості підключення
    Характеристики
    Основні
    КолірЧорний
    Користувальницькі характеристики
    Довжина виробу33 м
    Максимальна температура+149 °С
    Модель із каталогу виробника5952Ф/1933
    Розміри(Д x Ш) 33 м x 19 мм
    Вміст1 шт.
    Тип клеюакрил
    Тип продуктуКлейка стрічка
    Товщина1,1 мм
    Товщина матеріалу1,1 мм
    Характеристики клейкої стрічкиДвостороння клейка стрічка
    Ширина вироби19 мм