Клейка стрічка 3M 4991F/IPS (Д x Ш) 5,5 м x 19 мм 5,5 м 1 шт.
  • Код: 2240403389
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стрічка 4991F сіра 19 мм х 55 м 23 мм
Характеристики продукту
  • сірий
  • (Д x Ш) 5,5 м x 19 мм
  • Двосторонній клей
    Опис
    Характеристика
    • Клей VHB™
    • Всередині та зовні
    • Сірий
    • для комбінування складних комбінацій матеріалів
    • для високоенергетичних матеріалів
    Коментарі
    Характеристики
    Основні
    КолірСірий
    ТипКлейка стрічка
    Користувальницькі характеристики
    Довжина виробу5.5
    Максимальна температура+121
    Модель із каталогу виробника4991F/IPS
    Розміри(Д x Ш) 5,5 м x 19 мм