Клейка стрічка 3M 5962F/IPS (Д x Ш) 8 м x 19 мм 8 м 1 шт.
  • Код: 1166122770
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
5962F Стрічка чорна 19 мм x 8 м 1,6 мм
Характеристики продукту
  • чорний
  • (Д x Ш) 8 м x 19 мм
  • Двосторонній клей
    Опис
    Характеристика
    • Клей VHB™
    • Всередині та зовні
    • чорний
    • Для з'єднання поверхонь з порошковим покриттям
    • для низькоенергетичних матеріалів
    Характеристики
    Основні
    КолірЧорний
    Користувальницькі характеристики
    Довжина виробу8
    Максимальна температура+149
    Модель із каталогу виробника5962F/IPS
    Розміри(Д x Ш) 8 м x 19 мм