Клейка стрічка 3M 4905F666 (Д x Ш) 66 м x 6 мм 66 м 1 шт.
  • Код: 2353337652
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стрічка 4905F Прозора 6 мм x 66 м 5 мм
Характеристики продукту
  • прозорий
  • (Д x Ш) 66 м x 6 мм
  • Двосторонній клей
    Опис
    Характеристика
    • Швидко та легко зав'язується, а також міцний та довговічний
    • Негайне використання завдяки самоклейкій поверхні
    • Міцна, високопродуктивна, двостороння прозора стрічка товщиною 0,5 мм, виготовлена з акриловим клеєм для різноманітних цілей, особливо для матеріалів з високою поверхневою енергією
    Характеристики
    Користувальницькі характеристики
    Довжина виробу66
    Модель із каталогу виробника4905F666
    Розміри(Д x Ш) 66 м x 6 мм