Настінне кріплення для телевізора Neomounts PLASMA-W200 94,0 см (37") - 215,9 см (85"), нахилене
Настінне кріплення для телевізора, РК-дисплея
Характеристики продукту
- Тип ручки: Поворотна
- Підтримує всі стандарти VESA до
- Відповідний розмір дисплея (діапазон): 94,0 см (37 дюймів) - 215,9 см (85 дюймів)
- Максимальне навантаження 100 кг
Опис
Настінне кріплення Neomounts PLASMA-W200 — це кріплення з кутом нахилу 30°, призначене для плоских екранів та плоскопанельних телевізорів діагоналлю до 85 дюймів (216 см). Це кріплення — чудовий вибір для максимальної гнучкості під час перегляду телевізора на плоскому екрані. Технологія нахилу Neomount на 30° дозволяє змінювати кут огляду, щоб максимально використати можливості вашого плоского екрана. Це кріплення має глибину 70 мм. Neomount PLASMA-W200 сумісний з екранами діагоналлю до 85 дюймів (216 см). Цей продукт може витримувати вагу екрана до 100 кг. Настінне кріплення підходить для екранів з отворами VESA від 200x200 до 865x480 мм. Різні інші отвори можна закрити за допомогою адаптерних пластин VESA Neomount. Створіть охайне та акуратне середовище навколо вашого плоского телевізора у вітальні, спальні чи домашньому кінотеатрі. Комплект містить необхідні монтажні матеріали.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Для РК-, LED- та плазмових телевізорів
- легке встановлення, лаконічний дизайн для плоскоекранного телевізора
Комплект поставки
- Ручка
- Монтажний матеріал
- інструкції з складання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 6.7 |
| Висота продукту | 94 |
| Глибина продукту | 9 |
| Максимальна відстань від стіни | 7 |
| Нахил вниз | -15 |
| Позначення типу продукту | Zubehör TFT/LCD-TV |
| Розміри | (Ш x В x Г) 24 x 94 x 9 см |
| Склон | +15 |
| Технологія тиску | Немає |
| Тип продукту | настінне кріплення для телевізора |
| Тип ручки | Нахил |
| Колір | Срібло |
| Ширина вироби | 24 |
| стандарт VESA | 200 x 200 мм, 200 x 300 мм, 300 x 300 мм, 300 x 400 мм, 400 x 200 мм, 400 x 300 мм, 400 x 400 мм, 500 x 350 мм, 500 x 400 мм, 600 x 200 мм, 600 x 300 мм, 600 x 400 мм, 700 x 400 мм, 700 x 450 мм, 800 x 200 мм, 800 x 400 мм, 800 x 450 мм |