Настінне кріплення для телевізора Neomounts LED-VW1000BLACK 81,3 см (32") - 190,5 см (75") Жорстке, висувне
Настінне кріплення для телевізора, РК-дисплея
Характеристики продукту
- Тип ручки: Жорстка, Розширювана
- Підтримує всі стандарти VESA до 600 × 400 мм
- Відповідний розмір дисплея (діагональ): 81,3 см (32 дюйми) - 190,5 см (75 дюймів)
- Максимальне навантаження 50 кг
Опис
Цей виріб має вантажопідйомність 50 кг. Настінне кріплення призначене для екранів із розмірами отворів VESA від 200x200 до 600x400 мм. Інші монтажні отвори можна встановити за допомогою адаптерних пластин VESA.
Необхідні матеріали для кріплення входять до комплекту.
Комплект поставки
- Кріплення для телевізора
- Матеріали для складання
- Інструкції з складання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 8 |
| Максимальна відстань від стіни | 20 |
| Мінімальна відстань від стіни | 5 |
| Позначення типу продукту | Zubehör TFT/LCD-TV |
| Специфікація матеріалу | Алюминий<br> |
| Технологія тиску | Немає |
| Тип продукту | настінне кріплення для телевізора |
| Тип ручки | Жорсткий, розширюваний |
| стандарт VESA | 200 x 200 мм, 200 x 300 мм, 300 x 100 мм, 300 x 200 мм, 300 x 300 мм, 300 x 400 мм, 400 x 200 мм, 400 x 300 мм, 400 x 400 мм, 500 x 350 мм, 500 x 400 мм, 600 x 200 мм, 600 x 300 мм, 600 x 400 мм |