Бездротовий ретранслятор FSRP-230V Eltako, максимальна дальність дії 30 м
  • Код: 2465839410
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Бездротовий адаптер-ретранслятор 1- та 2-рівневий. 100x55x45 мм (розміри без вилки), чисто білий. Втрати в режимі очікування лише 0,7 Вт. Ретранслятор для розумного дому. Адаптери для німецьких розеток із заземленням та захистом від дотику. Цей ретранслятор потрібен лише тоді, коли конструктивні умови перешкоджають безперебійному прийому або відстань між датчиком та виконавчим механізмом занадто велика. За замовчуванням активовано 2-рівневий режим. Окрім радіосигналів від датчиків, обробляються радіосигнали від іншого 1-рівневого ретранслятора. Радіосигнал можна приймати та посилювати максимум 2 рази. З тижня виробництва 31/18: Вимкнувши та ввімкнувши пристрій кілька разів, можна переключити його в 1-рівневий режим. Тепер приймаються та посилюються лише радіосигнали від датчиків. Радіосигнали від інших ретрансляторів ігноруються для зменшення обсягу даних. Активація 1-рівневого режиму: Протягом 10 секунд короткочасно підключіть адаптер 3 рази протягом 20 секунд. Активуйте 2-рівневий режим: протягом 20 секунд короткочасно від’єднайте та підключіть адаптер приблизно 5 разів. Радіоретранслятори не потребують навчання. Вони приймають та підсилюють радіосигнали від усіх радіодатчиків у межах вашого діапазону прийому.
Характеристики
Користувальницькі характеристики
Автобусна система LONЛОЖЬ
Базова станціяне потрібно, опціонально для віддаленого доступу
Ваги0
Висота продукту55 мм
Глибина продукту45 мм
Інші автобусні системиНіхто
Джерело живленняот электросети
Клас енергоефективностінепридатної
Максимальна дальність30 м
Номінальна напруга230 В
Робоча напруга230 В
Радіочастота автобусної системиістинний
Розміри(Ш х В х Г) 100 х 55 х 45 мм
РядЕлтако
Сертифікат опоруIP20
Система шин KNX-RF (радіочастотна)ЛОЖЬ
Система шин PowernetЛОЖЬ
Система шини KNXЛОЖЬ
Спосіб кріпленняІнший
Ступінь захисту IPIP20
Тип продуктуРетранслятор
Тип зв'язкубездротовий
КолірБілий
Ширина вироби100 мм
Частота868 МГц