Електронний захисний комутатор Siemens 5TY13503MF16, 1-фазний, F, 2 контакти, 0,03 A, 230 В
  • Код: 3247843479
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Пристрої безпеки з функціями зв'язку та вимірювання
Ще один захищений параметр дозволяє змінювати чутливість спрацьовування ПЗВ зі стандартної (22,5 мА) на чутливу (18,0 мА) або підвищену (27,0 мА), залежно від застосування.
Доступні версії з різною силою струму, які можна налаштувати індивідуально.
Номінальна напруга становить 230 В змінного струму, але пристрій працює в діапазоні від 85 до 255 В. Крім того, можна активувати вбудовану функцію POP (захист від перенапруги живлення) (за замовчуванням = активна) для захисту підключених навантажень від перенапруги.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Коментарі
  • Bluetooth® — це всесвітньо зареєстрована торгова марка Bluetooth SIG, Inc.
  • УВАГА!
Характеристики
Основні
ВиробникSiemens
СтанНовий
Користувальницькі характеристики
Висота продукту90 мм
Глибина продукту70 мм
Кількість контактів2
Номінальна напруга230 В
Номінальний диференціальний струм0,03 А
Обмеження інтенсивності16 А
Розміри(Ш x В x Г) 36 x 90 x 70 мм
Вміст1 шт.
СпецифікаціяECPD 1+N
Тип5TY1
Тип запобіжника1-фазний
Тип продуктуЕлектронний захисний комутаційний пристрій
Тип тригераF
Коліррізнобарвний
Ширина вироби36 мм