Запобіжник Siemens 5SG76210KK16, вимикач, розмір запобіжника = D01, 16 A, 400 V, 1 шт.
  • Код: 2479943281
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
MINIZED, вимикач-роз'єднувач, D01, 2-полюсний, вхід: 16 A, Un AC: 400 V
Коментарі
  • УВАГА!
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникSiemens
Номінальний струм16 А
Користувальницькі характеристики
Висота продукту70 мм
Глибина продукту88 мм
Кількість контактів2
Кількість полюсів2
Номінальна напруга400 В
Розмір конструкціїД01
Розмір запобіжникаД01
Розміри(Ш x В x Г) 36 x 70 x 88 мм
Вміст1 шт.
Відповідає RoHSДа
Тип продуктуВимикач запобіжника
Ширина вироби36 мм