Бездротовий гігростат Eltako FUTH55ED/230V-pg. Максимальна дальність дії 30 м.
  • Код: 192895710
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Радіогодинниковий гідрогстат з полярно-білим дисплеєм для індивідуального монтажу (80x80x14 мм) або встановлення в систему перемикачів E-Design55. Монтажна глибина 33 мм. З регульованою денною та нічною цільовою температурою та цільовою вологістю. Готовий до використання за замовчуванням. Дисплей з підсвічуванням. Живлення 230 В. Втрати споживаної потужності в режимі очікування лише 0,5 Вт. Датчик "розумного дому". Радіодатчик можна запрограмувати для таких виконавчих механізмів та бездротового програмного забезпечення для візуалізації та керування будівлею: FAE14, FHK14, F4HK14, F2L14, FHK61, FME14.
Характеристики
Користувальницькі характеристики
Базова станціяне потрібно, опціонально для віддаленого доступу
Вбудований радіопередавачЛОЖЬ
Діапазон30 м
Захисний чохол для клавіатуриЛОЖЬ
Клас енергоефективностінепридатної
Кількість команд35
Максимальна дальність30 м
Наземного радіопередавачаЛОЖЬ
Радіочастота868 МГц
РядЕлтако
З радіокодувальним пристроємЛОЖЬ
З ручним радіопередавачемЛОЖЬ
Сертифікат опоруIP20
Система плавального кодуЛОЖЬ
Ступінь захисту IPIP20
Сучасне постачанняІнший
Тип продуктуГігростат
Тип зв'язкубездротовий
Частота868 МГц