Роз'єм Walther Werke FW231506CC CEE чоловічий 32 A 230 В, 400 В
  • Код: 2194327283
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Роз'єм CEE Walther Werke FW231506CC чоловічий
Характеристики продукту
  • 32A 5P 6 год
  • Клас захисту IP54
  • З технологією Cage Clamp
  • Опис цього товару було перекладено автоматично.
    Характеристика
    • 32A 5P 6 год IP54 200/346V - 240/415V~
    • з кольоровим кодовим кільцем "червоний"
    • корпус з матеріалу PA6
    • з високотермостійким контактним носієм з матеріалу PA66
    • та зовнішнє гвинтове з'єднання з розвантаженням від натягу
    Комплект поставки
    • Класичний штекер CEE NEO
    Коментарі
    • Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
    Характеристики
    Основні
    ВиробникWalther
    Користувальницькі характеристики
    Кількість житок5
    Кількість контактів5
    Номінальна напруга230 В400 В
    Номінальний струм32 А
    Роз'єм АРоз'єм CEE 32 A, 5-контактний