RC12-230V Eltako Link RC
  • Код: 3401471968
RC12-230V Eltako Link RC
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
RC12-230V Eltako Link RC
Опис
Триканальний RC-елемент. Пристрій для монтажу на DIN-рейку, 1 модуль = 18 мм завширшки, 58 мм завглибшки. Для компенсації індуктивних напруг перешкод на лініях керування. До трьох комутаційних пристроїв можна підключити паралельно до входів керування 230 В.
Характеристики
Користувальницькі характеристики
Аксесуариістинний
Базова станціяне потрібно, опціонально для віддаленого доступу
Глибина продукту58 мм
ЗапчастинаЛОЖЬ
Робоча напруга230 В
Розміри(Ш x Г) 18 мм x 58 мм
РядЕлтако
Тип аксесуара/запасної частиниRC-елемент
Тип продуктуRC-лінк
Ширина вироби18 мм