Sunon SF23080AT2082HSL Осьовий вентилятор 230 В/AC 28,88 м³/год (Д x Ш x В) 80 x 80 x 25 мм
  • Код: 3519268271
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коментарі
  • Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
Користувальницькі характеристики
Блок живлення (діапазон)230 В (макс.)
Волість14 Вт
Висота продукту25 мм
Довжина виробу80 мм
Довжина кабелю0,33 м
Максимальна температура+70 °С
Максимальний робочий об'єм29 дБ
Матеріалтермопластик ПБТ
Мінімальна температура-10 °С
Модель із каталогу виробникаSF23080AT2082HSL
Розміри(Д x Ш x В) 80 x 80 x 25 мм
Витрата повітря28,88 м3/год
З'єднувальні компонентикабель із вільним кінцем
Тип підшипникаПідшипник ковзання
Тип продуктуОсьовий вентилятор
Ширина вироби80 мм