FD62NPN-230V Привід для димування Eltako прихованого монтажу
  • Код: 3873863344
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Універсальний радіодимер. З потужним MOSFET-транзистором. Дімміровані світлодіодні лампи 230 В в режимі заднього фронту до 300 Вт або в режимі переднього фронту до 100 Вт, залежно від умов вентиляції. Лампи розжарювання та галогенні лампи 230 В до 300 Вт, залежно від умов вентиляції. Без індуктивних (обмотаних) трансформаторів. З дитячим кріпленням та перемикачем повтору будильника. Без мінімального навантаження. Втрати в режимі очікування лише 0,5 Вт. Для прихованого монтажу. 49x51 мм, глибина 20 мм. Клеми підключення - це вставні клеми для перерізів проводів від 0,2 м² до 2,5 м². За допомогою зручної сенсорної технології можна запрограмувати до 32 бездротових універсальних кнопок, бездротових кнопок напрямку, бездротових кнопок центрального керування та датчиків руху. Можна ввімкнути двосторонній радіозв'язок. Перемикання при перетині нуля з плавним увімкненням/вимкненням для захисту лампи. Напруга живлення, комутації та керування - локально 230 В. Встановлений рівень яскравості зберігається після вимкнення пристрою (пам'ять). У разі збою живлення система вимикається заздалегідь визначеним чином. Передбачено автоматичний електронний захист від перевантаження та перегріву. Окрім входу радіокерування через внутрішню антену, цим радіоприводом також можна керувати локально за допомогою звичайної кнопки керування 230 В, яку можна встановити на передній панелі. Струм розжарювання не допускається.
Характеристики
Користувальницькі характеристики
Базова станціяне потрібно, опціонально для віддаленого доступу
БаннерЛОЖЬ
Без галогенівістинний
У житловому будівництвіістинний
У корпусі з трубчастою основоюЛОЖЬ
Ваги0,06
Доступна підтримка IFTTTЛОЖЬ
Захист поверхніІнший
Джерело живленняот электросети
Якість матеріалуТермопластик
Клас енергоефективностінепридатної
Кількість команд32
МатеріалПластик
Оздоблення поверхніМетт
Друкована плата/модульЛОЖЬ
Підходить для вимикача венеціанських віконЛОЖЬ
Підходить для вимикача венеціанських/рольставнівЛОЖЬ
Підходить для вимикача ролетЛОЖЬ
Підходить для димераістинний
Підходить для імпульсної кнопкиЛОЖЬ
Підходить для перемикачаЛОЖЬ
Підходить для ступеня захисту (IP)IP20
Споживана потужність0,5 Вт л
Робоча напруга230 В змінного струму
Радіочастота868 МГц
Режим натискання кнопкиістинний
Режим перемиканняЛОЖЬ
РядЕлтако
З радіокодувальним пристроємЛОЖЬ
З радіокерованою кнопкоюЛОЖЬ
З ручним радіопередавачемЛОЖЬ
Сертифікат опоруIP20
Система плавального кодуістинний
Сумісно з Amazon AlexaЛОЖЬ
Сумісно з Apple HomeKitЛОЖЬ
Сумісно з Google АсистентомЛОЖЬ
Спосіб кріпленняВбудований
Спосіб встановленняПрихований
Тип кріпленняІнший
Тип продуктуПривод димування
КолірСиній
Частота868 МГц