SEPA MFB40H12HA-001 Осьовий вентилятор 12 В/DC 13,92 м³/год (Д x Ш x В) 40 x 40 x 10 мм
  • Код: 1652217849
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Осьовий вентилятор SEPA 40x40x10 мм
Характеристики продукту
  • Високошвидкісний кулькопідшипниковий двигун 12 В постійного струму, особливо потужний
    Опис
    Коментарі
    • Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
    Характеристики
    Користувальницькі характеристики
    Висота продукту10 мм
    Довжина виробу40 мм
    Максимальна температура+85 °С
    Максимальний робочий об'єм30 дБА
    Мінімальна температура-40 °С
    Модель із каталогу виробникаБФБ40Х12ХА-001
    Розміри(Д x Ш x В) 40 x 40 x 10 мм
    Тип продуктуОсьовий вентилятор
    КолірЧорний
    Ширина вироби40 мм