Ecofit 125XR0182000 Осьовий вентилятор 115 В/AC 2640 л/хв (Д x Ш x В) 119 x 119 x 38,9 мм
  • Код: 484629821
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Ecofit 125XR0182000 | Промисловий вентилятор із захистом від імпедансу та кульковим підшипником.
Характеристика
  • Контакти
Коментарі
Сертифікація: CE, UL, CSA. Дані при 50 або 60 Гц.
  • Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
Основні
ВиробникEcofit
Користувальницькі характеристики
Волість16/15 Вт
Висота продукту38,9 мм
Довжина виробу119 мм
Життєва сила(L10 при 40 °C) 80000 ч
Максимальна температура+70 °С
Максимальне споживання струму200 мА
Максимальний робочий об'єм44 дБА
Мінімальна температура-10 °С
Модель із каталогу виробника125XR0182000
Номінальна напруга115 В змінного струму
Робоча напруга(50/60 Гц) 115 В змінного струму
Розміри(Д x Ш x В) 119 x 119 x 38,9 мм
Специфікація матеріалуКорпус із цинкового лиття під тиском, червоний пластик UL94V0
Тип125XR0182000
Тип продуктуОсьовий вентилятор
Ширина вироби119 мм