Настінне кріплення для телевізора Neomounts PLASMA-W200BLACK 94,0 см (37") - 215,9 см (85"), нахилене
Настінне кріплення Neomounts від Newstar PLASMA-W200BLACK для плоских екранів
Характеристики продукту
- Тип ручки: Поворотна
- Підтримує всі стандарти VESA до
- Відповідний розмір дисплея (діапазон): 94,0 см (37 дюймів) - 215,9 см (85 дюймів)
- Максимальне навантаження 100 кг
Опис
Настінне кріплення Neomounts від Newstar PLASMA-W200BLACK – це кріплення з кутом нахилу 30° для плоских екранів та плоскопанельних телевізорів діагоналлю до 85 дюймів (216 см). Це кріплення є гарним вибором для максимальної гнучкості перегляду на плоскопанельних телевізорах. Технологія нахилу Neomounts від Newstars на 30° дозволяє налаштувати кріплення під будь-яким кутом огляду, щоб повною мірою використовувати ваш плоский дисплей. Глибина цього кріплення становить 70 мм. Кріплення Newstar PLASMA-W200 Neomounts підходять для екранів діагоналлю до 85 дюймів (216 см). Цей виріб має вантажопідйомність 100 кг. Настінне кріплення підходить для екранів з розмірами отворів VESA від 200x200 до 865x480 мм. Різні інші розміри отворів можна закрити за допомогою адаптерних пластин VESA Neomounts від Newstar. Підтримуйте порядок навколо вашого плоского телевізора у вітальні, спальні або домашньому кінотеатрі. Всі монтажні матеріали входять до комплекту постачання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 3 кг |
| Глибина продукту | 7 см |
| Максимальна відстань від стіни | 8,3 см |
| Нахил вниз | 15° |
| Позначення типу продукту | Zubehör TFT/LCD-TV |
| Підходить | 94,0 см (37"96,5 см (38")99,1 см (39"1101,6 см (40"104,1 см (41") 106,7 см (42" 109, 2 см (43") 12111,8 см (44111,8 см (442) 21, 3 см (45"116 см (46") (1) 119 см (47121,4 см)) |
| Склон | 15° |
| Технологія тиску | Немає |
| Тип продукту | настінне кріплення для телевізора |
| Тип ручки | Нахил |
| стандарт VESA | 200 х 200 мм |