Характеристики продукту
- Тип ручки: Поворотна
- Підтримує всі стандарти VESA до
- Відповідний розмір дисплея (діапазон): 152,4 см (60 дюймів) - 254,0 см (100 дюймів)
- Максимальне навантаження 125 кг
Опис
Настінне кріплення Neomounts LFD-W2000 з нахилом -15°|+15° призначене для плоских екранів та плоскопанельних телевізорів діагоналлю до 100 дюймів (254 см). Це кріплення – чудовий вибір для максимальної гнучкості під час перегляду телевізора на плоскому екрані. Ви можете легко налаштувати кріплення в будь-якому напрямку, а після встановлення ви можете легко знову прикріпити його до стіни. Технологія нахилу Neomount (-15°|+15°) дозволяє налаштувати кріплення під будь-яким кутом огляду, щоб повною мірою використовувати ваш плоский екран. Глибина цього кріплення становить 130 мм. LFD-W2000 від Neomount підходить для екранів діагоналлю до 100 дюймів (254 см). Цей виріб має вантажопідйомність 125 кг. Настінне кріплення підходить для екранів з отворами VESA від 200x200 до 1000x800 мм. Створіть охайне та акуратне середовище навколо вашого плоского телевізора у вітальні, спальні чи домашньому кінотеатрі. Всі необхідні монтажні матеріали включені.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна відстань від стіни | 13 см |
| Позначення типу продукту | Zubehör TFT/LCD-TV |
| Підходить | 152,4 см (60"154,9 см (61") 1557,5 см (62"160,0 см (63") 162, 6, 6 см (64") 15, 16 см (65") 167 см (65"167,6 см (66"170, 2 см (67")172,7 см (68")175,3 см (490 см (69")), 19 см (721) |
| Технологія тиску | Немає |
| Тип продукту | настінне кріплення для телевізора |
| Тип ручки | Нахил |
| стандарт VESA | 200 x 200 мм200 x 300 мм300 x 200 мм300 x 300 мм300 x 400 мм400 x 200 мм400 x 300 мм400 x 400 мм500 x 350 мм500 x 400 мм600 x 200 мм600 x 300 мм600 x 400 мм600 x 500 мм600 x 600 мм800 x 500 мм800 x 600 мм800 x 800 мм800 x 800 мм 200 мм 20000 x 400 мм4 x 600 мм400 |