Адаптер Kunzer 7USBAC12 1x USB-A, 1x USB-C® чорний
  • Код: 1236268813
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
12V USB-адаптер для автомобільного зарядного пристрою
Характеристики продукту
  • 1 порт USB типу A
  • 1 порт USB Type-C
    Опис
    Характеристики
    Основні атрибути
    КолірЧорний
    Користувальницькі характеристики
    Ваги0,025 кг
    Вхідна напруга12 В постійного струму
    Входичоловічий роз'єм прикурювача
    Висота продукту26 мм
    Довжина виробу60 мм
    Модель із каталогу виробника7USBAC12
    Розміри(Д x Ш x В) 60 x 26 x 26 мм
    Тип виходу1x USB-A1x USB-C®
    Тип продуктуАдаптер
    Ширина вироби26 мм