Клейка стрічка 3M 5952F/1233 (Д x Ш) 33 м x 12 мм 33 м 1 шт.
  • Код: 457331220
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
5952F Клейка стрічка чорна 12 мм x 33 м 11 мм
Характеристики продукту
  • чорний
  • (Д x Ш) 33 м x 12 мм
  • Двосторонній клей
    Опис
    Характеристика
    • Дуже висока адаптивність
    • Дуже висока адгезія майже до всіх порошкових покриттів
    • Розширені можливості дизайну
    • Зменшена обробка
    • Швидкі та прості підключення
    Характеристики
    Основні
    КолірЧорний
    Користувальницькі характеристики
    Довжина виробу33
    Максимальна температура+149
    Модель із каталогу виробника5952F/1233
    Розміри(Д x Ш) 33 м x 12 мм