Клейка стрічка 3M 4910F/IPS (Д x Ш) 11 м x 19 мм 11 м 1 шт.
  • Код: 3886875834
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Клейка стрічка 4910F. 19ммх11м 1мм
Характеристики продукту
  • прозорий
  • (Д x Ш) 11 м x 19 мм
  • Двосторонній клей
    Опис
    Характеристика
    • Клей VHB™
    • Всередині та зовні
    • Прозорий
    • для з'єднання прозорих матеріалів
    • для високоенергетичних матеріалів
    Коментарі
    Характеристики
    Основні
    КолірПрозорий
    Користувальницькі характеристики
    Довжина виробу11 м
    Модель із каталогу виробника4910F/IPS
    Розміри(Д x Ш) 11 м x 19 мм
    Вміст1 шт.
    Тип клеюакрил
    Тип продуктуКлейка стрічка
    Товщина1 мм
    Товщина матеріалу1 мм
    Характеристики клейкої стрічкиДвостороння клейка стрічка
    Ширина вироби19 мм