Клейка стрічка 3M 5952F/IPS (Д x Ш) 11 м x 19 мм 11 м 1 шт.
  • Код: 2268072148
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стрічка 5952F 19 мм x 11 м 1,1 мм
Характеристики продукту
  • чорний
  • (Д x Ш) 11 м x 19 мм
  • Двосторонній клей
    Опис
    Характеристика
    • Клей VHB™
    • Всередині та зовні
    • чорний
    • Для з'єднання поверхонь з порошковим покриттям
    • для низькоенергетичних матеріалів
    Коментарі
    Характеристики
    Основні
    КолірЧорний
    Користувальницькі характеристики
    Висота продукту1,1 мм
    Довжина виробу11 м
    Модель із каталогу виробника5952F/IPS
    Розміри(Д x Ш x В) 11 м x 19 мм x 1,1 мм
    Вміст1 шт.
    Тип клеюакрил
    Тип продуктуКлейка стрічка
    Товщина1,1 мм
    Товщина матеріалу1,1 мм
    Характеристики клейкої стрічкиДвостороння клейка стрічка
    Ширина вироби19 мм