Настінне кріплення для телевізора Neomounts WL30S-850BL12 61,2 см (24,1") - 139,7 см (55") Жорстке
  • Код: 4061264960
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінне кріплення для телевізора Neomounts WL30S-850BL12 61,2 см (24,1
Настінне кріплення Neomounts by Newstar Select WL30S-850BL12 для екранів 24-55 дюймів - чорне
Характеристики продукту
  • Тип ручки: Жорстка
  • Підтримує всі стандарти VESA до
  • Відповідний розмір дисплея (діагональ): 61,2 см (24,1 дюйма) - 139,7 см (55 дюймів)
  • Максимальне навантаження 50 кг
    Опис
    Neomounts Select WL30S-850BL12 – це стаціонарне настінне кріплення для плоских екранів діагоналлю до 55 дюймів та максимальним навантаженням 50 кг. WL30S-850BL12 пропонує можливості вирівнювання для оптимального встановлення. WL30S-850BL12 має глибину 3,3 см та підходить для екранів з отворами VESA від 50x50 до 200x200 мм. Настінне кріплення можна заблокувати за допомогою гвинта проти крадіжки, що входить до комплекту, або навісний замок (не входить до комплекту). Кріплення оснащене розумною магнітною системою відкриття-витягування, яка дозволяє швидко прикріпити телевізор та надійно утримувати його. Ремінці відкриття-витягування можна легко заховати за екраном, закріпивши магніт на кріпленні. У комплект входять рівень та шаблон для легкого встановлення кріплення.
    Характеристики
    Основні
    КолірЧорний
    Спосіб установкиНастінний
    Користувальницькі характеристики
    Ваги3 кг
    Обертання
    Висота продукту22,5 см
    Глибина продукту3,3 см
    Кількість моніторів, які можна встановити1 дисплей
    Лівий діапазон обертання
    Максимальна вантажність50 кг
    Нахил вниз
    Позначення типу продуктуZubehör TFT/LCD-TV
    Підходить61 см (24"61,2 см (24,1") 6, 2 см (24,5") 63,5 см (25"66 см (26") 66 см (26") см (26") 6 см (26") 68,6 см (27"71,1 см (28")73 см (29") 76, 2 см (30")78,7 см (31") 80 см (31), 60 см (315)
    Правильний діапазон праворуч
    Розмір стенду483 мм (19 дюймів)
    Розміри(Ш x В x Г) 28,3 x 22,5 x 3,3 см
    Склон
    Технологія тискуНемає
    Тип продуктунастінне кріплення для телевізора
    Тип ручкиЖесткий
    Ширина вироби28,3 см
    стандарт VESA50 x 50 мм75 x 75 мм100 x 75 мм100 x 100 мм100 x 200 мм150 x 75 мм150 x 100 мм200 x 100 мм200 x 200 мм