
Світлодіодна лампа з затискачем MAULcraft 8205302 Біла
14 333 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 845040851
+380 (68) 693-07-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Лампа із затискачем

Характеристики продукту
- 90 білих світлодіодів денного світла
- 3D-регульована головка лампи
- Плавний димер із сенсорним керуванням на головці лампи

Опис
Світлодіодна настільна лампа особливо підходить для роботи в лабораторіях, майстернях, технічних офісах та студіях завдяки міцному металевому кронштейну та регульованій головці лампи.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- 3D-регульована головка лампи
Комплект поставки
- Світлодіодна лампа-затискач
- Інструкція користувача
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 3,03 кг |
| Входить ілюмінатор | Да |
| Висота продукту | 76 см |
| Клас захисту | II |
| Клас енергоефективності | Е (А - Г) |
| Кількість джерел світла | 90 |
| Максимальний діапазон обертання | 360° |
| Максимальний діапазон повороту | 110° |
| Матеріал | Метал |
| Загальний світловий потік | 970 лм |
| Робоча напруга | 230 В |
| Розміри | (Ш x В) 44 см x 76 см |
| Попит на енергію | 14 кВтч/1000 |
| Тип продукту | Світлодіодна лампа із затискачем |
| Форма | Прямокутний |
| Функція лампи | Регульована яскравість Поворотна Поворотна З функцією увімкнення під час натискання |
| Колір | Білий |
| Колірна температура (Кельвін) | 6500 К |
| Ширина вироби | 44 см |
| Цвет светодиода | біле денне світло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 333 ₴


